Wesprzyj nas

• przekazanie 1,5% podatku dochodowego

Hufiec ZHP Kutno to jednostka terytorialna Chorągwi Łódzkiej ZHP, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki temu mogą Państwo przekazać 1,5% swojego podatku dochodowego na rzecz naszej działalności statutowej. Jest to dla nas ogromne wsparcie, które nic Państwa nie kosztuje.

W polu „Cel szczegółowy” należy wpisać „Hufiec Kutno”- dzięki temu Chorągiew Łódzka ZHP przekaże pieniądze na rzecz kutnowskiego hufca.

W polu „Informacje uzupełniające” mogą Państwo umieścić swoje dane kontaktowe i wyrazić zgodę na podanie ich do naszej wiadomości, dzięki czemu będziemy w stanie w przyszłości odwdzięczyć się za Państwa pomoc. Przekazanie może również odbyć się anonimowo.

Dziękujemy za hojność i zachęcamy do wsparcia naszej działalności.

Dane niezbędne do przekazania 1,5%:

Nazwa OPP: Związek Harcerstwa Polskiego – Chorągiew Łódzka
Numer KRS: 0000283814
CEL SZCZEGÓŁOWY: HUFIEC KUTNO + nazwa drużyny lub szczepu

• Wpłata darowizny na konto

Kolejną możliwością wsparcia naszej działalności jest wpłata darowizny na nasze konto bankowe. Wszelkie darowizny zostaną przeznaczone na działalność statutową naszej organizacji oraz zostaną rozliczone w sposób przejrzysty i jawny.

Nr konta hufca:

Osobowość prawna hufca:
Hufiec Kutno jest terenową jednostką Chorągwi Łódzkiej ZHP.
Chorągiew Łódzka
Hufiec Kutno
ul. Stefanowskiego 19,

• Inna forma mecenatu

W celu ustalenia innej formy wsparcia naszej działalności serdecznie prosimy o umówienie się na rozmowę z jednym z przedstawicieli zarządu naszej organizacji- Komendy Hufca.
Pole kontaktowe znajduje się tutaj.