Gramy razem z WOŚP!

with Brak komentarzy

To już pewne! 13 stycznia 2019 na ulice Kutna wyjdą wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 8 listopada pozytywnie został zarejestrowany kutnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ciągu 26 Finałów WOŚP zebrano i przekazano na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln PLN. Co roku kutnowscy harcerze aktywnie uczestniczyli w tej inicjatywie. Tym razem to my jako Hufiec ZHP Kutno podejmiemy się zorganizowania tego wydarzenia w naszym mieście. Jesteśmy otwarci na wszystkich mieszkańców, którzy chcą pomóc w organizacji 27. Finału.

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w organizację finału od strony organizacyjnej na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 21 listopada o godzinie 18:00 w sali tarasowej Kutnowskiego Domu Kultury.

Wolontariusze chcący wziąć udział w finale mogą również rejestrować się on-line pod adresem https://iwolontariusz.wosp.org.pl/login

W skład sztabu w momencie rejestracji z ramienia hufca wchodzą:

Izabela Filipowicz-Stępniak – szefowa sztabu
Olga Rosiak
Krystian Olęncki
Anna Kamela
Adam Rakowski
Mateusz Narkiewicz
Małgorzata Rogozińska
Agnieszka Olęncka
Michał Braszkiewicz