Seminarium w Załęczu

with Brak komentarzy

W ubiegły weekend odbyło się Seminarium Programowo-Kształceniowe Chorągwi Łódzkiej w Załęczu Wielkim. Jest to cykliczna impreza skierowana do instruktorów hufców. W piątkowy wieczór odbył się również koncert zespołu „Nienazwani”, w którym grają Aleksandra Szukalska, Marta Kotlińska, Martyna Baranowska, Kamil Pasikowski, Michał Braszkiewicz oraz Dominik Szczesiak.
W Seminarium wzięło udział około 250 instruktorów, z naszego hufca było to 13 osób, którzy brali udział w różnych blokach programowych np. promocji, kwatermistrzów, liderów i namiestników, komendantów hufców, skarbników. Jednymi z najciekawszych zajęć były wykłady Adriana Łukaszewskiego- jednego z czołowych w Polsce stylistów, kreatorów wizerunku i fryzjerów- na temat wizerunku instruktora ZHP.

skrzypce