Skarbnik ZHP z wizytą u zuchów

with Brak komentarzy

29 lutego,  raz na cztery lata, Zuch się staje pępkiem świata! Imieniny Zucha, które przypadają w tym dniu to święto wszystkich zuchów – tych najmłodszych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w zuchowym świecie, jak i tych, które ten świat znają już bardzo dobrze. W tym szczególnym dniu cała uwaga była skupiona na najmłodszych członkach organizacji.

Skarbnik ZHP hm. Paweł Chmielewski odwiedził  6 Grunwaldzką Gromadę Zuchową „Nutki”, Grunwaldzką Gromadę Zuchową „Śmiali Wszędobylscy” oraz  Grunwaldzką Gromadę Zuchową „Krasnoludkowy Lud” z naszego hufca w Zespole Szkół w Byszewie.

W wydarzeniu uczestniczyła również pani Barbara Podolska – dyrektor Zespołu Szkół w Byszewie, phm. Małgorzata Siedlecka – zastępca komendanta hufca i instruktorzy zuchowi I Kutnowskiego Szczepu „Innominata”.

Serdecznie dziękujemy za niezmiernie miłą wizytę!

12776849_1110305985678618_1540460270_o-780x500