Kolonia Młodych Odkrywców!

with Brak komentarzy

Właśnie dzisiaj rozpoczęły się półkolonie zimowe organizowane przez nasz Hufiec. I właśnie dziś chcemy zachęcić Państwa do zapisania swoich pociech na jedyne i niepowtarzalne Kolonie Młodych Odkrywców w Białce Tatrzańskiej u podnóży samych Tatr!

Białka Tatrzańska 31.kolonia07-9.08.2017 r. Dla dzieci w wieku 7-13 lat. Koszt: 1950 złotych.

Zaplanowaliśmy dla dzieci moc atrakcji! Jaskinia Bielska, Łomnicki Staw czy termy w Popradzie, czyli wycieczki na Słowację! Wędrówki po tatrzańskich szlakach. Wycieczki do Krakowa, Zakopane. Ciekawy i stymulujący program. Bez szans na nudę i znużenie! Przeszkoleni i zawsze uśmiechnięci wychowawcy 🙂

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne 3 lutego o godzinie 19:00 w I Liceum Ogólnokształcącym w Kutnie. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem: 530 042 671

lub poprzez e-mail: kutno@zhp.pl