VIII Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Łódzkiej ZHP

with Brak komentarzy

W minioną sobotę 5 marca odbył się VIII Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Łódzkiej ZHP. Delegatami z naszego hufca był druh komendant phm. Krystian Olęncki oraz druh phm. Adam Rakowski. Z naszego hufca na zjeździe obecni byli jeszcze druhna hm. Agnieszka Ciesielska, druhna hm. Katarzyna Stolińska oraz druh hm. Andrzej Żurawicz.

Zjazd odbył się w wcześniej określonym celu, wyboru nowego Komendanta oraz Komendy Chorągwi. Nowym Komendantem została druhna hm. Natalia Patorska-Grzelewska! Serdecznie gratulujemy.

Dla naszego środowiska podczas zjazdu działy się jeszcze inne bardzo ważne wydarzenia: Druhna Kasia Stolińska oraz druh Andrzej Żurawicz zostali odznaczeni Srebrnymi Krzyżami „Za Zasługi dla ZHP”. Gratulujemy serdecznie!

Druhowi Adamowi została przyznana Brązowa Odznaka Kadry Kształcącej! Już coraz bliżej ZKK w Kutnie!

A teraz zapraszamy do relacji fotograficznej.

-druha Andrzeja – https://www.facebook.com/media/set/…

-druha Krystiana – https://www.facebook.com/media/set/…

Zjazd (26) (Kopiowanie)