Wonderland 2018 – Azerbejdżan- Zgłoś się!

with Brak komentarzy

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia się na zlot w ognistej krainie – Azerbejdżanie!

Związek Skautów Azerbejdżanu (ASA) zaprasza na międzynarodowy obóz skautowy „Wonderland 2018”, który odbędzie się w Nabran w dniach 1–8 lipca 2018 r. Zaproszenie kierowane jest zarówno do drużyn, jak i IST.

„Wonderland” jest organizowany każdego lata od 2013 r. w różnych częściach Azerbejdżanu. W tym roku odbędzie się w miejscowości Gabala.
Zajęcia: pionierka, bieg na orientację, strzelanie z łuku, wędrówki i trekking, gry sportowe, jazda konna, zajęcia integracyjne, tor przeszkód, „Wonders of Nabran” – zwiedzanie miasta i wiele innych atrakcji.

ASA zapewnia namioty (uczestnicy, którzy chcą przyjechać z własnymi, powinni poinformować o tym organizatorów).

Koszt: 100 EUR

Zgłoszenia do 10 czerwca!

Przy wysyłaniu zgłoszenia proszę o przesłanie aplikacji DW julianna.zapart@zhp.net.pl .

Wonderland 2018 invitation

Wonderland 2018 – application form eng