XVI Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej

with Brak komentarzy

Przegląd (16)

25 lutego 2017 roku w sobotni poranek w Kutnowskim Domu Kultury odbyła się kolejna edycja Przeglądu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej pod hasłem „Gór mi mało…”, wydarzenia Hufca ZHP Kutno. W tym roku imprezę zorganizowała 8 Drużyna Starszoharcerska „Ignis”  na czele z drużynowym druhem Mateuszem Narkiewiczem.

Jak same hasło przeglądu mówi, tematyką tegorocznej edycji były góry. Ponad 250 zuchów, harcerzy i instruktorów w swoich jednostkach zaprezentowali przygotowane przez siebie utwory. Wszyscy dali z siebie wszystko, aby prezentacje były jak najlepsze.

Podczas wydarzenia działy się również inne ważne rzeczy dla Hufca Kutno. Troje drużynowych przewodnik Aleksandra Rykalska, przewodnik Sebastian Iwaniak, przewodnik Dominik Szczesiak otrzymali listy gratulacyjne od druhny Naczelnik harcmistrz Małgorzaty Sinicy, a druhna Małgorzata Olkiewicz została drużynową 98 Drużyny Starszoharcerskiej „Kosynierzy”.

Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe przypinki i słodki prezent, a imprezę zakończyło wspólne zdjęcie.