Zarejestruj się jako wolontariusz WOŚP

with Brak komentarzy

Kutnowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypomina, że aby zostać wolontariuszem podczas Finału 13 stycznia należy zarejestrować się na stronie internetowej http://iwolontariusz.wosp.org.pl . Rejestracja trwa do dnia 9 grudnia a ilość miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do nie czekania ze zgłoszeniami na ostatnią chwilę.

Przypominamy, że w na początku listopada pozytywnie został zarejestrowany kutnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem głównym organizatorem sztabu będzie Hufiec ZHP Kutno. Harcerze co roku aktywnie włączali się w organizację finału WOŚP, tym razem podjęli oni się zainicjowaniu tego wydarzenia w naszym mieście. Harcerze są otwarci na wszystkich mieszkańców, którzy chcą pomóc w organizacji 27 Finału.